HİZMETLERİM

Sonuç getiren web siteleri. Fark yaratan tasarımlar. Sürdürülebilir stratejiler.

İnternet çağına ayak uydurmak, web dünyasının olanaklarından yararlanmak, hedef kitlenizle dijital dünyada bağlantı kurmak, sosyal medyayı etkili kullanmak için gerekli adımları birlikte atabiliriz. Tasarım, geliştirme, yayınlama, tanıtma, sonuçları ölçme aşamalarında yanınızda olmak benim işim.


WEB TASARIM

Web Sitesi, e-ticaret sitesi, blog, mikro sitelerin tasarımı,içerik oluşturulması ve bakımını gerçekleştirmekteyim. Siteler, cihazlar(Bilgisayar, tablet, telefon) ve tarayıcılar(Chrome, Firefox, Opera vd.) arası uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK

Yetkin bir marka yönetimi ürün ya da hizmetin değer algısını yükseltir, müşterilerle ilişki kurmanızı sağlar. Tasarımcı olarak rolüm, hikayenizi bulmak ve onu en iyi şekilde anlatmaktır; hem içeriksel hem de görsel olarak...

İNTERNET REKLAMCILIĞI

Online dünyada reklamların etkili olması için denenmiş etkiliği kanıtlanmış bir strateji ve taktikler çerçevesinde yayınlanmaları gerekir. Online reklam politikalarınızın oluşturulması ve sonuçlarının izlenmesi aşamasında yanınızda olabilirim.

DİJİTAL STRATEJİ

Websitesi Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu, Online Reklamcılık, E-posta Kampanyaları, Blog, Sosyal Medya, Online PR, Multimedya Pazarlama( podcast ve videolar) ve Mobil Pazarlama dijital pazarlama bileşenlerini kapsayabilecek Dijital Stratejinizi birlikte oluşturabiliriz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya bir zorunluluk değilse de hedef kitlenizin dikkatini çekebilmek için önemli bir fırsattır. Sosyal Medyadaki faaliyetlerinizin planlanması, yürütülmesi, ölçülmesi, kontrol edilmesi, revizyonu aşamalarında yanınızda olabilirim.

GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik unsurları ve prezantasyonların yanı sıra katalog, broşür, el ilanı, gibi basım ürünlerinin tasarlanmasında yanınızdayım.

Kullandığım temel uluslararası teknik ve standartlar(ikonları tıklayarak teknikler hakkında kısa bilgilere erişebilirsiniz.

HTML5

World Wide Web Consortium'un onayladığı son HTML standartıdır. Animasyonlar ve oyunlar için canvas elemanını, video ve ses dosyalarının kullanımını, çok kolonlu , esnek kutulu, ızgara esaslı sayfa yerleşimlerini ve modern tarayıcıların geldiği noktadaki tüm web unsurlarını destekler.

CSS3

CSS web sayfalarının nasıl görüneceğini tarif etmek için kullanılır. Görüntü kavramı, biçim; yerleşim ve farklı cihazlar ve farklı tarayıcılarda davranışları da kapsamaktadır.CSS3 World Wide Web Consortium'ın CSS konusundaki halihazırda son standartıdır.CSS3 kullanılması sayfaların daha üst sıralara çıkmasında etken olur,off-line kaşelemeyi destekler, video ve ses dosyalarının çok platformda kullanılmasını sağlar, geolocation'u destekler. Oyunlar, uygulamalar ve dinamik web isteleri için animasyonlar ve geçişler kullanılmasını sağlar.

BOOTSTRAP4

Bootstrap responsive(tablet, akıllı telefon ve PC’lerle ) ve mobil cihazlara öncelik veren yeni web yaklaşımları için en çok kullanılan front-end(HTML, CSS ve Javascript) çerçevesidir. Bootstrap, Twitter tarafından geliştirilmiştir ve Bootstrap4 bu çerçevenin en son standartıdır.

WORDPRESS

Wordpress, arka planda php ve mysql ile bütünleştirilmiş bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress ile blog oluşturabildiği gibi profesyonel web siteleri de geliştirilebilmektedir. Kullanıcı dostu olması ve kullanıcının arka planda güncelleme, düzenleme ve yayınlama yapabilmesi wordpress uygulamasının avantajlarını oluşturmaktadır.

JOOMLA

Joomla, Wordpress gibi php ve mySQL esalı bir açık kaynak içerik yönetim sistemidir. Kullanıcının arka planda güncellemeler ve yenilemeler yapmasını sağlar. Joomla ile e-ticaret siteleri ve sosyal ağ siteleri de geliştirilebilmektedir

JQUERY

JQUERY en popüler Javascript kütüphanesidir. Javascriptin web sitesinde kullanılmasını kolaylaştırır. Ajax uygulamalarını destekler.


TAKDİRLER

 • Sevgi Kurt

  "internet ile ilgili tüm şeyler çok hızlı gelişiyor ve dönüşüyor. Ve müşteri olarak bu hızı takip etmek çok zor. Nilgün Yürük konusuna çok hakim, yeni gelişmeleri çok yakından takip edip size farklı seçenekeler sunuyor. Gerek kimliğinize yönelik dizaynın geliştirilmesi gerek esneme kabiliyeti ve gerekse de hızlı çözüm geliştirebilme konusunda gönül rahatlığı ile referans verebilirim. Onunla çalışmak çok keyifli. "

  SEVGİ KURT |FİRMA ORTAĞI @ AKIL DEFTERİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

 • ASLI öZTAVAF öZER

  "Web siteniz sizin dünyaya açılan pencerenizdir. Bu pencere hem sizi siz yapar, hem de süreklilik gerektirir. Bu süreçte gerek yaratıcı, gerek verilen süre içinde hızlı çalışması gerekse her an her sorunuza ve isteğinize cevap veren, çözüm odaklı bir tasarımcıya ihtiyacınız var. İşte tam da bu ihtiyaçların karşılığıdır Nilgün Yürük. Web sitemi tasarlama ve devamındaki çalışmalarınız için size teşekkür ederim. Sizinle çalışmak bir zevk... Yapmış olduğunuz güzel ve eşsiz logo tasarımı için size teşekkür ederim. "

  ASLI ÖZTAVAF ÖZER |SANATÇI @ PERİMAKER

 • "Nilgün Yürük gerek e-ticaret sitemizin tasarım aşamasında gerek sonrasında taleplerimizi hızlı yerine getirmesi, destekleyici yaklaşımı yeni teknolojilere açıklığı analitik düşünce yapısı ile işimize değer katmıştır. "

  SELÇUK ÖGER | CEO @ UNİCO KAHVE-BORDA KİMYA

 • "Değerli Nilgün, Beraber aynı sırayı paylaştığımızdan beri her konuda gösterdiğin hassasiyet ve özverili çalışmalarını hayranlıkla takip etmekteyim. Son olarak çok işlevsel olarak yaptığın web tasarımlarını da büyük bir memnuniyetle gördüm. Seni tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. "

  MEHMET LATİF KARAMAN |GENEL MÜDÜR DANIŞMANI @ T.KALKINMA BANKASI A.Ş.

 • "Bazı insanlarla ilk karşılaştğınızda içinizden bir ses "işte güzel bir insan" der. Nilgün o insanlardan biri. Tanıdıkça insanı içine çeken zerafeti, zekası, süreklii aynı tonda olan hiç yükselmeyen sıcacık sesi huzurun kendisidir hatta adı "Huzur"dur.İçinde yaşadığımız şu hızlı dünyada insanın böyle bir arkadaşının olması da büyük ikramiyedir.Arkadaşlıktaki bu olgun , dürüst, zarif, hoşgörülü ve insanı rahatlatan kişiliği yanında iş konusundaki iş bitirme ve kusursuz iş çıkarma konusundaki hızlı, kıvrak ve radikal çalışma biçimi beni daima şaşırtmıştır. İş disiplini konusunda affı yoktur. Organizasyon işleri ve bütün işlerini titizlik ve itina ile yapar ve sıfır hata olacak düzeye indirgemek konusunda adanmışlık düzeyindedir."

  ALEV TURANLI|DESEM KURUCUSU

 • " Bilgi, ve disiplinli ciddi çalışma ile yaratıcı sanatçı kişiliğin sentezi böylesine olağanüstü sonuçları ortaya çıkarabiliyor. Nilgün Yürük’ün çalışma ve yapıtlarında olduğu gibi...Elinize, ruhunuza ve gönlünüze sağlık…"

  HÜSEYİN ÖZGÜR| AVUKAT

 • "Sevgili Nilgün, birikim ve yaratıcılığınla bu alanda özgün ve fonksiyonel ürünler geliştireceğinden eminim.Sen iş disiplini olan ve yöneldiğin her konuda ciddiyetle çalışan bir insansın. Başarılar diliyorum."

  LEYLA ÖZGÜR OLGUN| AVUKAT

ARADIĞINIZ TASARIMCI BEN MİYİM?

Dijital dünyada varolmak ya da daha etkin olmak mı istiyorsunuz? Bir web sitesi ya da blog tasarımına mı ihtiyacınız var? Nereden başlayacağınız bilemiyormusunuz? Tasarımcınız yaptığı işin arkasını izleyen ayrıca şeffalığa önem veren birisi mi olmalı? henüz bir dijital pazarlama planınız yok mu? O halde aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bana ulaşın.

İLETİŞİM FORMU